CV Örnekleri

İş İlanları

Kariyer

Eleman

iş bul eleman ilanları eleman bul iş arama
İş İlanları

Reklam

Hakkımızda

 

CVhunter.net, 2015 yılında kurulan, iş ve eleman bulma sitesidir. 1991 yılından bu yana insan kaynakları sektörünün lider firmaları arasında yer alan Thomas Türkiye markasıdır.
 

Sosyal medyada ayda ortalama 500.000 kişiye ulaşır. Aday ve işveren için üyelik gerektirmez.Son derece hızlı ve pratik bir şekilde ilan verebiliriz, iş ilanlarına başvuruda bulunabilirisiniz. Dilerseniz verdiğiniz ilanları güçlendirmek için ilan dopinglerimizden faydalanabilirsiniz.
 

Amacımız iş arayanların ilanlara başvurularda zaman kaybını minimize ederek, aradıkları işe daha hızlı ulaşmalarını sağlamaktır. Aynı şekilde işverenin de zamanı etkili kullanarak çok kısa sürede pratik bir şekilde ilan yayınlamasını sağlamaktır.
 

Cvhunter.net iş arayanlardan herhangi bir ücret talep etmez. Kişiler diledikleri ilana başvuru yaparak, anında özgeçmişlerini işverene ulaştırabilirler. Aynı zamanda işveren, yayınladığı ilanlar için bir ücret ödemez.
 

İlan verme formunu eksiksiz dolduran her firmaya destek ekibimiz tarafından onay verilir ve ilanları sitemizde iki ay boyunca ücretsiz yayınlanır.

 

CVhunter.net, global alanda lider iş arama motoru olan Jooble Türkiye'nin çözüm ortaklarındandır. Verdiğiniz iş ilanları Jooble'da her ay iş arayan yaklaşık 500.000 kişinin karşısına en üst sırada çıkar.
 

Misyonumuz; iş arayanların iş başvurularında yaşadığı karmaşayı azaltarak, özgeçmişlerini firmalara daha hızlı bir şekilde ulaştırmaları sağlamak, aynı zamanda da işverenin daha farklı iş arayan kitlesine iş ilanlarını ulaştırabilmesine yardımcı olmaktır.

 

Vizyonumuz; insan kaynakları alanında saygın, profesyonel hizmet veren ve işini en iyi yapan kuruluşlar arasında olarak, daima zirvede yer almaktır.