CV Örnekleri

İş İlanları

Kariyer

Eleman

iş bul eleman ilanları eleman bul iş arama
İş İlanları

Reklam

İş İlanı Ver

İş ilanı vermek ücretsizdir. İlanınız web sitemizde yer almaya başladığı tarihten itibaren 2 ( iki ) ay boyunca yayında kalır. İlanlarınızı çok daha fazla görünür hale getirmek için formun alt kısmındaki ilan dopingleri alanını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda iş başvurularında adaylara uygulamak için Thomas Kişilik Envanteri raporlarından yararlanabilirsiniz.

*** İlanlarınızı aynı pozisyon adıyla tekrardan vermeyiniz. Böyle bir durumda var olan eski ilanınız da otomatik silinebilir. Ayrıca ilan başlığınızda sadece aradığınız pozisyonun adı olmalıdır. Semt ya da benzeri ek kriterler ilan başlığında değil ilan detaylarında yazılmalıdır.
Firma Logo :    *
Firma Adı :    *
Firma Web Adresi :    *
Firma Telefonu :    *
Yetkili Kişi :    *
Yetkili E-Posta :    *
Yetkili Pozisyonu :    *
Yetkili Cep Telefonu :    *
Şehir :    *
Sektör :    *
Pozisyon İş Alanı :    *
Pozisyon Seviyesi :    *
İş Kategorisi :    *
Aranan Pozisyon :    *
Pozisyon Tanımı :    *
Başvuru E-Postası :    *
Dopingler
Vitrin Doping Nedir ?
İlanınız bir hafta boyunca ana sayfadaki logolu alanda yer alır. Vitrin ilanları alanı siteye giriş yapıldığında en çok görüntülenen ve dikkat çeken alandır.
Kategori Doping Nedir ?
İlanınınız 60 gün boyunca ilgili pozisyon, sektör ve iş alanı sayfasında en üst kısımda renkli olarak yer alır. İlanlarınız iki ay boyunca geri sıralara düşmeden güncelliğini korur; daha çok tıklanır.
Güncel İlanlar Doping Nedir ?
İlanınız 1 hafta boyunca İş İlanları sayfasında en üst kısımda renkli olarak yer alır. İş ilanları sayfası tüm ilanları içeren sayfadır ve ana sayfadan sonra en çok görüntülenen sayfadır.
Sosyal Medya Doping Nedir ?
İlanınız Facebook İnsan Kaynakları Yönetimi ve CVhunter.net sayfalarında paylaşılır. İnsan Kaynakları Yönetimi sayfası bugün itibariyle , CVhunter.net sayfası ise üyeye sahiptir.

İlanınız Linkedin'de kişilik şirket sayfası, kişilik şirket grubu ve kişilik şirket hesabında paylaşılır.
Tam Doping Nedir ?
Yukarıdaki dopinglerin tamamını kapsayan en güçlü seçenektir. Maliyet olarak diğer dopinglerin toplamından daha uygundur.
Kişilik Envanteri :   İşe alımlarda adaylarınıza Thomas Kişilik Envanteri uygulamak ister misiniz ? Evet:
Ödeme Türü Havale / EFT Kredi Kartı / Paypal