CV Örnekleri

İş İlanları

Kariyer

Eleman

iş bul eleman ilanları eleman bul iş arama
İş İlanları

Reklam

Kullanım Sözleşmesi

CVhunter.net gizlilik politikası Cvhunter.net vizyon ve misyon politikası gereği temel ilkelerinden biri bireysel ve kurumsal ziyaretçilerin bilgilerini, gizlilik ve güvenlik prensipleri doğrultusunda korumayı amaçlayan bir insan kaynakları ve kariyer sitesidir.

 

Aday ve işveren için üyelik gerektirmez. İş arayanlara ait hiçbir bilgi sorulmaz.

Cvhunter.net’e ilan veren firmalar iş ilanı ile ilgili verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Cvhunter.net kullanıcı bilgilerinin yanlış ya da aldatıcı olması durumunda karşı tarafın zarar görmesinden sorumlu tutulamaz. Cvhunter.net’e ilan veren firmalar e-posta bültenine otomatik üye olmuş olur.

Cvhunter.net üzerinden ilana başvuru yapan kişi özgeçmiş dosyası ve kişisel bilgilerinin ilan sahibi firma ile paylaşılmasını kabul etmiş sayılır. Adayın özgeçmiş bilgileri sadece ilana başvuru yaptığı firma yetkilisi ile doğrudan paylaşılır. İşveren ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmez. İş arayanlar diledikleri ilana ücretsiz bir şekilde başvuru yapabilir.

Cvhunter.net veritabanında bulundurduğu özgeçmişlerin sorumluluğunu alamaz. Sitenin ziyaretçilerine iş ve/veya aday bulmak gibi bir sorumluluğu yoktur. Firmalar ve adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden firma ve adaylar kendileri sorumludur.

Cvhunter.net sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlarla ilgili sorumluluk almamaktadır. Sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Cvhunter.net'e bu konu ile ilgili bir sorumluluk yüklenemez. Cvhunter.net, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir.

Cvhunter.net aday özgeçmişlerini sadece ilan sahibinin ulaşması için 2 ay boyunca saklar. Cvhunter.net üzerindenki bilgilerinizin silinmesini istediğiniz zaman telefon veya e-posta yolu ile talep edebilirsiniz.

Cvhunter.net gizlilik prensiplerine sadık kalarak bazı pduyuru faaliyetlerinde firma bilgilerini reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanabilir. Cvhunter.net reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı e-posta gönderimi yapabilir.

Cvhunter.net sitesi içerisinde ve ona bağlı tüm sitelerin içeriğinde bulunan yazılı, görsel, video ve sesli materyaller izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, indirilemez. Ancak site içerisinde bulunan makale,haber ve rehber içerikli yazılar kaynak gösterilerilme şartı ile özgün içeriğini koruyarak alıntı yapılabilir.

Site içerisinde daha önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkı Cvhunter.net tarafından saklı tutulmaktadır.

Cvhunter.net’in aday gizliliği politikasına ve kullanım şartlarına duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.